randkowanieonline

CZEMU SZUKAMY BRATNIEJ DUSZY NA CZACIE ALBO PORTALACH

grass-2563424_1920.jpg

 

I tak wierzymy nadal w swój urok osobisty, nie szkodzi, ze nieco podstarzałe już jestesmy......zreszta wiek podajemy autentyczny, nie inaczej, po co jakis  typek , który mógłby być synem dla nas, ma pisac albo się łudzic niepotrzebnie? 

 

Zreszta szukamy dojrzałego i odpowiedzialnego faceta zblizonego wiekiem, prawda? 

 

CHetnie samotnego, jak i my.  Ma się  rozumiec, w ofercie, tak to nazwac trzeba, prawie nic o seksie, chodzi o całe zycie i dozgonny zwiazek w koncu...

 

Tego typu relacji lepiej nie szukać na Tinderze. Sa też inne portale randkowe!

 

Praca, pewnie, ze jest etat, wiec nie o kase tu idzie. Wskazane jest jednak, aby nie był z tej szlachty, co to nie pracuje. Mile widziany   pełen etat za normalna chocby gaze, prawda? W koncu sama tez mam pensje co miesiac i mogę spokojnie z niej zyc!! 

 

No, nie oszukujmy się, we dwoje łatwiej. A swoim kawałkiem chleba, czy masełkiem mogę się podzielicprzeciez duzo nie potrzebuje, pralka piorac spokojnie pomiesci jeszcze te 3 pary skarpet i koszule, jeden i ten sam proszek oraz woda. Nawet zmywarke niepełna grzech puszczac, prawda? 

 

Do tego, kredyt we dwoje tez łatwiej dostac, wiec szybko mieszkanka się dorobimy. 

 

Potem spłacanie, czynsze, inne opłaty dzielimy na dwa. Zycie jest po prostu piekne!! 

 

Szukamy współnego hobby, a jakze!!!  Proponuje tu jedzenie....tak, tak, to temat rzeka. 

 

Będziecie mogli godzinami opowiadac , co gotujecie i potem praktykkowac w temacie. Acha, to istotne...daj mu się wykazac w tym, co lubi jesc i robic. Może to być jajowa zwykła w jego wykonaniu, albo inne parówki własnego autorstwa. No i zawsze chwalchocby nawet przesolił, czy posłodzil zamiast, krytyka tylko delikatna, pamietaj. To ma być w stylu......bardzo dobre i widzeze się starasz, ale 2 raz mniej posol. 

 

Tak samo, pozwól mu sprzatac od czasu do czasu. Każdy facet  to umie!!! Z czasem przyzwyczai się do twoich reguł, czyli co i jak się składa i gdzie stawia, ewentualnie kładzie w domu. W ten sposób, nie czujac się tłamszony, chetnie będzie uczestniczył w porzadkach!! NIe zapomnij powiedziec na głos.....nikt tak dobrze nie wytrzepie dywanu jak ty, albo ze nawet smieci wynosi, jak artysta. 

 

Poczuje się doceniony i potrzebny, uwierz. Dowiedz się, czy ma jakies sportowe pasje, może być piłka, basen, itp.. Potem spróbuj jakies zródło informacji znalezc, żeby dowiedziec się o temacie jak najwiecej, np. nazwiska piłkarzy.....kazdy mecz będzie dla was współna przyjemnoscia. 

 

Zaoszczedzisz sobie jego wyjsc i ucieczek do kolegów pod pretekstem obejrzenia meczu chocby. Nawet czasem napij się z nim zimnego piwa, choc jest niesmaczne, ale do orzeszków czy paluszków, może być. 

 

I , jak to przysłowiowo się mawia, nie odkrywaj całej d....y!! Nigdy nie daj namówic się na wspólne konto w banku. Co innego wspólni przyjaciele, to wrecz wskazane. Wiecej dowiesz się od nich, niż od niego.  

On poznajac twoich, tez się odsłania, to twój plus, jeśli mu przypadna do gustu. Zainteresuj się tez muzyka, jakiej słucha. Na pewno i tobie się spodoba. CHocby było to disco polo, którego nie znosisz, posłuchaj. Cos w tych nutach w koncu jest!!! Przeciez to, ona tanczy tylko dla mnie albo oczy zielone spiewa pół Polski. Musi w tym tkwic jakas tajemnica, prawda? 

SKoro już się osłuchasz, nie zawadzi zapamietac kawałek refrenu i nucic na głos przy nim, naturalnie. 

Zaplusujesz, jak najwieksza miłosc dla niego. 

 

Czasem tez warto zafundowac lubemu odrobine przyjemnosciCZyli , jak tylko poznasz jego gust kulimarny, koniecznie zrób mu dobra potrawe z jego repertuaru. Stek, czy sałatka, choc to rzadkie, faceci nie jadaja sałatek, w sensie samych. 

Może jakas fajna zupa, typu gulaszowa, grzybowa, czasem rosół.  A jeśli masz swoja specjalnoscbezwzglednie go z nia zapoznaj. Przysłowie wspomina, ze sypiac do jedzenia lubczyk, zaskarbiasz sobie jego miłosc na zawsze. 

Oczywiscie lubczyk tylko do pikantnych specjałowRobiac ciasto, czy inna słodycz nie uzyjesz go przeciez absolutnie. Niekoniecznie musi to być od razu pyszne i pachnace ciasto, chociaz wskazane bardzo. Możesz byc specjalistka od  deserów, przynajmniej jednego na zimno. Masz do wyboru.....sernik, czekolada , a własciwie blok czekoladowy, ewentualnie tiramisu. Te nie wymagaja piekarnika. 

Tu trzymaj się scisle przepisu, łatwo zakłocic proporcje, po co ma pływac potem po półmisku? 

Udany deser tez jest gwarantem sukcesu. Zazwyczaj każdy lubi słodycze, zwłaszcza swojej produkcji. 

Tu nawet możesz zatrudnic lubego do pomocy, smiało może łuskac orzechy, prawda ? 

 

Niech cieszy się, ze tez ma udział w tej pysznej produkcji!!

Potem możesz głosno chwalic i podkreslacze razem to zrobiliscie. Ale będzie z siebie dumny!! Każdy facet chce być potrzebny i niezastapiony. 

Nigdy go nie porównuj nawet do swojego ojca.  po co ma mieć zanizona samoocene? 

Do tego z własnego taty zrobisz mu wroga nr 1!!!! Unikaj tego. 

Ponadto, żaden brat , nawet jego własny, nie będzie nigdy lepszy niż on sam!!! 

Wszystkie jego porazki, bagatelizuj, pocieszaj, bo będzie dobrze przeciez, po burzy zawsze przychodzi słonce!! 

Jestes lekiem na całe zło!!! Faceci to w sumie małe dzieci, trzeba głaskac po głowie i chwalic duzo. 

Przy tym, wazna jest relacja z jego mama. Ona jest tylko jedna, nie zapomnij!! 

 

Zenic moze się kilkakrotnie, to ona go urodziła i wychowała w koncu. 

Mimochodem możesz nadmienicze to jej zasługa, ze jest tak miły i dobrze wychowany. 

Nawet, jeśli jest inaczej,  ty już go nie zmienisz, możesz zaakceptowac produkt, jak iw tym wypadku otrzymasz.  

Mój jedyny inny pomysł to tego typu recenzje i wybór innej strony.

 

Tutaj można też obejrzeć 1. randkę: