randkowanieonline

NIE BADZ OFIARA OSZUSTA I NACIAGACZA

uważaj na internetowych oszustów Jestes samotna dziewczyna, szukasz drugiej połówki, piszecie , widziciesię.... 

On bardzo ci się podoba, bo jest przystojny i dowcipny, przy tym bardzo inteligentny, co imponuje dodatkowo. 

Zaczynacie czesciej pisac o seksie , niż o uczuciach, okazuje się, zsie chyba zakochałas!!!! 

Postanawiacie się spotkacKłopot w tym, ze kolega jest z innego miasta. Można pojechac, ale co tam bedziecie robic? 

On mieszka z mama albo z liczna rodzina, wiec w jego domu nie spedzicie upojnej nocy, niestety. 

To pierwszy, niepokojacy sygnał, może on jest zonaty jednak...... 

Postanawia wynajac pokój w hotelu na Wasze spotkanie. Noo, trzeba przyznacze staje na wysokosci zadania, nie jest to jakas podrzedna kwatera ani schronisko, za to hotell z piecioma gwiazdkami, najlepszy w miescie. Oczywiście, najpierw wysyła ci fotki, abys mogła ocenic i zaakceptowac miejsce. 

Podoba ci się bardzo, chcesz tam być......sniadanko do łózka, elegancka łazienka w pokoju, a jakze!!! 

Teraz twój ruch, masz się zdecydowac, kiedy.  

Ustalasz termin i jedziesz , na dworcu, czeka twój wybranek. Jest elegancki i odpicowany, dobrze ubrany. Zaprasza cie do super bryki, aby z lansem podjechac pod hotel, do którego jest raptem ze  2 km!!!   Mogliscie spacerkiem tam isc przeciez. 

Pytanie, czy chcial pochwalic się przed toba autem, czy schowac cie przed kims? 

To kolejny sygnał, ze może nie być całkiem szczery, uwazaj. 

W pokoju ledwo pozwala ci odswiezyc się i wziąść prysznic, tak spieszy się do łozka. 

Po wszystkim kawa i papieros, chociaz na ogół nie pali sie  w pokoju. 

Może chodzi o to, żeby na balkonie nikt was nie widział. 

Obiad tez do pokoju, po co schodzic do restauracji. No, ok, jestes zmeczona, w sumie dobrze. 

Mija nocka, doba do 12.00, trzeba zwolnic hotel i czas na dworzec. On goraczkowo szuka połaczeniazebys mogła wyjechac. Potem eleganko odwozi cie na pociag czy autobus. Macha rekaodjezdzasz pełna wspomnien i innych achów i ochów!! Było super!! Jestes zakochana, jak nastolatka. 

Za dwa dni widzicie się na portalu, wspominacie. Mówi ci, ze go rozkochałas w sobie!! 

Czujesz to samo, co za zbieg okolicznosci!! To chyba przeznaczenie, bo nie inaczej 

Zaczynacie planowac kolejne spotkanie. TY tez bys chciała, ale nie do konca spodobał ci się hotel, czy raczej zwyczaje tam panujace. Palenie po kryjomu, szybka ewakuacja przed 12.00. Narzekasz wiec, cos trzeba wymyslec ku waszej wygodzie. 

On jest genialny, wymysla super rozwiazanie, poszuka mieszkanka w swoim miesciezebyscie mieli tam gniazdko dla waszej miłosci. 

Poboba ci sie ten pomysł, będzie super!!! Planujecie, jakie ono ma być, czy jeden pokoj wystarczy, jaka kuchnia. Ty tez uruchamiasz wyobrazniemyslisz, jakie ciuchy wezmiesz ze soba . Poza tym ustalacie, ze musi być sprzet grajacy, bo przeciez muzyke lubicie i na pewno potanczyc zechcecie . Wiadomo, ze telewizor również, masz swoje ulubione seriale, prawda? 

On szuka, znów podrzuca ci fotki, masz wybrac . Oczywiste, ze koszt takiego mieszkanka to ok 2 tys na mscKochas utrzymuje, ze to on placi, a jakze. Ustalacie termin, macie mieszkanie i dostajesz info, ze musicie już zapłacic z góry za to lokum. 

Twój lover nie ma kasy chwilowo, ma się rozumiec, pyta, czy pozyczysz do przyjazdu tylko. 

Kazda z nas da się nabrac przeciez, w koncu kochacie się i ufacie sobie. 

Wysyłasz mu owe 2 tysie i cieszysz się na wyjazd. Jestes spokojna, zaraz odda przeciez. 

Nagle przychodzi wiadomosc od niego, ze komornik mu konto zablokował!!!! Jednym słowem, również gotówke, która posłałas!!! Wiadomo, jestes wkurzona na maxa!! Tylko, czemu strzelac do posłanca?? W sumie, on w gorszej sytuacji. Jak to, dziwisz się, ze on nie wiedzial o tym komorniku..... 

Przeciez pismo, jakis wyrok musiał dostac...???? Ten cie bajeruje, z ecos tam było, ale skoro nie zawinił nic, uznał, z się odczepili. O co chodzi?? Rzekomo OC, składka, która uiscił, ale u innego ubezpieczyciela, a ten poprzedni nie uznał, bo podobno bałaganiarze wymówienia nie uznali. NIe do konca się znasz na tym, ale czemu masz nie wierzyc........ 

Tyle historii o nieuczciwych komornikach stale w mediach. W koncu ufasz swemu wybrankowi i jest to powazny facet!  Zwłaszcza, ze obiecał solennie, ze odda jak tylko zarobi. 

Efekt jest taki, ze czekasz miesiac, dwa, w koncu bierzesz kolejna pensje i widzisz sama, ze nie odzyskasz już tej gotówki raczej. Troche straszysz sadem, ruskimi....tylko, z ewysyłajac te kase, nie masz przymusu i jakby nie patrzec, sama dałas. 

koncu , przekonujesz się, ze to tylko pieniadze, a miłosc i tak wazniejsza. 

PO roku, dwoch nawet złosc mija, możesz się upominac, o ile slad w necie po nim nie zaginie. Chybaze wolisz jechac przez pół Polski i zadac zwrotu , co raczej i tak skazane jest na watpliwe powodzenie. 

Możliweze niektóre odzyskuja gotówke, tylko ile uporu i nerwów je to kosztuje, same wiedza.